Chata

Prenájom chaty na Martinských holiach v blízkosti svahu lyžiarskeho strediska Martinky

ponúka spojenie dvoch samostatne užívateľných Apartmánov Exclusive line a Comfort line, môžte teda plne využiť 5 samostatných izieb, jedná sa o Industrial (4 lôžka), Rustical (4 lôžka), Retro (5 lôžok), Luxury (5 lôžok) a doplnková spálňa v Comfort line (2 osoby). Tieto izby spoločne ponúkajú ubytovanie pre 20 osôb, pričom z toho sú 2 prísteľky. Celková plocha 190m2 teda poskytuje dostatok priestoru ešte na 2ks detské postieľky, ktoré tu nájdete. Druhý samostatný vchod od Apartmánu Separe, môže byť využívaný inými hosťami avšak tento sa nachádza na inej strane chaty. Herňa sa dá využiť taktiež ako úložisko bicyklov alebo iných nadrozmerných vecí.

Obývacie izby / Kuchyne

disponujú všetkým čo v modernej chate nesmie chýbať. V priestranných obývacích izbách si príjemne oddýchnete pri pozeraní do ohňa v kozube alebo do televízora SMART LCD s možnosťou pozerania bežných kanálov alebo YouTube, Netflix, poprípade iných obľúbených internetových programov a aplikácií. Taktiež Vás tam zabaví konzola Xbox s Kinect senzorom. Ak máte radi hudbu, tak na spríjemnenie atmosféry môžte využiť sústavu reproduktorov umiestnenú v strope miestností, kde zdrojom môže byť USB, SD – card, FM – rádio, AUX poprípade aj Bluetooth pripojenie z mobilu. Pri jedálenskom posedení si vychutnáte lahodné pokrmy pripravené v plne vybavenej kuchyni s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou, kávovarom, hriankovačom, umývačkou riadu, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou a vstavaným výčapným zariadením s dvomi pipami na alko a nealko nápoje. Obývačková časť v Comfort line je variabilná, keďže sa tam nachádza manželská posteľ a záves, tak sa tam vedia vyspať plnohodnotne dve osoby.

Originálne kúpeľne

Vám okrem vecí potrebných pre riadnu osobnú hygienu ponúkajú aj inšpiráciu v podobe kúpeľní, ktoré sú ladené do Industrial a Rustical štýlu s doplnkami, ktoré zvýraznujú podstatu daného štýlu. V Rustical a Separe kúpeľni napríklad nájdete umývadlo vyrobené zo surového kameňa, ktoré nieje len doplnkom ale aj funkčnou časťou kúpeľne. Uteráky, osušky, župany, plachty do sauny, mydlo a toaletný papier sú vo výbave chaty samozrejmostou.

Izba Industrial

už svojím názvom napovedá použitie Industriálneho dizajnového štýlu, ktorý je charakteristický oživením priemyselných doplnkov a použitím technických vecí a farieb. K výraznému komfortu a pohodliu tejto izby prispieva kúpeľňa, ktorá prislúcha jedine k tejto Industrial izbe a tak si môžte plnými dúškami užívať jedinečnosť tohto štýlu. Nachádza sa tu manželská posteľ s poschodovou posteľou, takže sa tu dokážu vyspať 4 osoby.

Izba Rustical

ako izba od ktorej môžete očakávať príjemný pocit pohodlia a útulia, prináša originál starú pálenú tehlu, rustikálnu omietku a masívne hranoly. Rustical izba sa stáva komfortnou vďaka samostatnej kúpeľni, ktorá prislúcha len k tejto izbe, kde najdete úmývadlo zo surového kameňa alebo mosadzný sprchový set spolu s vodovodnou batériou a originálny patinovaný kúpeľňový radiátor. Nachádza sa tu manželská posteľ s poschodovou posteľou, takže sa tu dokážu vyspať 4 osoby.

Izba Luxury

napovedá použitie farieb a doplnkov v luxusnom štýle, ktorými sú hlavne vínovo červená, zlatá a biela farba. Vínovo červená farba ako jeden z hlavných farebných symbolov luxusu je použitý na príjemnom koberci so stredne dlhým vlasom, ktorý dodáva okrem farebnej vyladenosti izby taktiež príjemný pocit pri jej užívaní. V kombinácií so zlatou farbou, ktorá sa nachádza za postelami, vzniká celistvý súlad farieb charakterizujúci Luxusný dizajnérsky štýl. Jemným spôsobom dotvárajú štýl taktiež prísteľné lampy, ktoré sú ladené do bielo zlatej farby. Nachádza sa tu manželská posteľ a poschodová posteľ s prísteľkou, takže sa tu dokáže vyspať 5 osôb.

Izba Retro

použitím pastelových farieb v kombinácií s oblými tvarmi a s retro doplnkami vytvárajú štýl, ktorý bol bežne používaný v 70. rokoch 20 – teho storočia. Podlaha ako prvá nápoveda Retro dizajnérskeho štýlu je ladená do podoby drevených parkiet, na ktorých sa nachádzajú Retro nábytky sfarbené do pastelovo modrej farby. Strop izby je vhodne doplnený o charakteristické Retro lampy, ktoré nielen svojím tvarom ale aj svojím svetlom vyžarujúcim teplú farbu, vytvárajú pohodu a útulie. V poslednej rade významným prvkom Retro štýlu je tapeta s hravým vzorom, ktorá je použitá za postelami. Nachádza sa tu manželská posteľ a poschodová posteľ s prísteľkou, takže sa tu dokáže vyspať 5 osôb.

Herňa

Časť chaty, ktorú sí rýchlo obľúbili nielen deti je herňa. Tým, že sa tu nachádza ping-pong, stolný futbal, šípky, luk so šípmi, rebriny, horolezecká stena s kontrolnou kladkou pre deti, hojdačky, lezecké lano, gymnastické kruhy, stena na kreslenie kriedami, šmýkačka, trampolína, basketbalový kôš, boxovacie rukavice s lapami a boxovacím blokom, tak sa im ani nečudujeme, že sa im tam zapáčilo. Vďaka kamere v herni a prenosnému tabletu si deti viete dohliadnuť kedykoľvek chcete a pritom si môžte užívať chatu plnými duškami. Taktiež k zábave by chýbala hudba, takže samozrejme aj tu nájdete stropné ozvučenie aj prostredníctvom Bluetooth pripojenia. Herňa je súkromná a tak hostia z Apartmánu Separe nemajú k nej prístup.

Lyžiareň & Chodba

dotvára v chate MartinSki pocit komfortu a pohodlia najmä vďaka primerane veľkej lyžiarni, ktorá poskytuje dostatočný priestor a úložné kapacity vešiakov na lyže. Na bočných stenách lyžiarne sa nachádza množštvo párov sušičov lyžiarok / topánok, ktoré okrem tepelného vyhriatia taktiež zabránia vzniku baktérií a pachu v obuvi, vďaka UV technológií sušičov. Hlavná vstupná chodba Vám ponúka okrem svojho primerane veľkého priestoru taktiež aj množstvo vešiakov na bundy, pod ktorými sa nachádzajú originálne sušiče, vďaka ktorým Vaše veci ostanú vždy suché a predhriate. Vďaka práčke pod schodami si viete hocikedy oprať svoje špinavé veci.

Kalendár obsadenosti

Online rezerváciu môžete vykonať na našom profile na portáli MegaUbytovanie.sk alebo cez kontaktný formulár. V kalendári nižišie si overte dostupnosť vami zvoleného termínu.

V prípade vážneho záujmu o niektorí z obsadených / rezervovaných termínov nás neváhajte aj napriek tomu kontaktovať pre prípad, že by sa jednalo o chybu v systéme, prípadne o čerstvé storno rezervácie. Pokiaľ bude termín zarezervovaný, urobíme všetko pre to, aby sme našli náhradný termín pobytu, ktorý Vám bude vyhovovať.