Apartmán Separe

Prenájom chaty na Martinských holiach v blízkosti svahu lyžiarskeho strediska Martinky

Keď vychádzame z názvu Apartmánu Separe, napovedá nám to samostanú časť chaty, ktorá má svoj vlastný vchod a absolútne súkromnie od zvyšku chaty. Tento Apartmán je určený pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé a 2 deti. Má svoju vlastnú vstupnú chodbu, lyžiareň, kuchyňu, obývačku, spálňu, sprchu a WC, s kompletnou Apartmánovou výbavou. Apartmán sme maximálne zvuko-tesne izolovali od zvyšku chaty pre maximálny komfort. V letnom obdobíí ma Apartmán vytvorené samostatné sedenie s komplet výbavou: ratanové sedenie, ohnisko, gril, dáždnik.

Obývacia izba / Kuchyňa

disponuje všetkým čo v modernom Apartmáne nesmie chýbať. Nájdete tu roztahovaciu pohovku, ktorá po rozložení má 190cm x 110cm tak je prísteľkou pre jednu dospelú osobu alebo dve deti. V obývacej izbe si môžte príjemne oddýchnuť pri pozeraní do elektrického krbu alebo do televízora SMARD LCD s možnosťou pozerania bežných kanálov alebo YouTube, Netflix, poprípade iných obľúbených internetových programov a aplikácií.Ak máte radi hudbu, tak na spríjemnenie atmosféry môžte využiť sústavu reproduktorov umiestnenú v strope miestností, kde zdrojom môže byť USB, SD – card, FM – rádio, AUX poprípade aj Bluetooth pripojenie z mobilu. Pri jedálenskom posedení si vychutnáte lahodné pokrmy pripravené v plne vybavenej kuchyni s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou, kávovarom, hriankovačom, umývačkou riadu, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou. Pocit živosti v Apartmáne budete mať aj vďaka živým tahavým kvetom, ktoré oddelujú spací priestor od obývačky.

Originálna kúpeľňa

Vám okrem vecí potrebných pre riadnu osobnú hygienu ponúkajú aj inšpiráciu. Jemne industriálny štýl je obohatený o benátske štukové omietky, ktoré sa skladajú z troch rôznych farieb. Uteráky, osušky, župany, plachty do sauny, mydlo a toaletný papier sú vo výbave chaty samozrejmostou. Okrem toho tu nájdete fén na vlasy a pri sprchovaní si môžte zaspievať svoje obľúbené pesničký vďaka vstaveným stropným reproduktorom.

Spálňa

Vám prinesie dostatok pohodlia vďaka ľahkej mäkkej náplni v perinách a vankúšoch z dutých vlákien. Pohľad na elektrický krb, Vám bude z podsvietenej manželskej postele o šírke 160cm tento pocit pohodlia ešte viac podčiarkovať. Vedľa a nad touto posteľou nájdete odkladací priestor pre svoje oblečenie, tak aby ste ho mali hneď po ruke.

Improvizovaná herňa

bola pre nás jednoznačnou voľbou keďže chceme aby Apartmán mali radi aj deti. Veríme, že vdaka množstvu drobných hračiek, stene na ktorú sa dá kresliť kriedami budú deti spokojné. Rodičia skôr ocenia jedálenskú stoličku, detskú postieľku, nočník, prípadne schodíky k umývadlu.

Lyžiareň & Chodba

dotvára v Apartmáne pocit komfortu a pohodlia vďaka primerane lyžiarni, ktorá poskytuje dostatočný priestor a úložné kapacity s vešiakmi na lyže. Na bočných stenách lyžiarne sa nachádzajú sušiče lyžiarok / topánok, ktoré okrem tepelného vyhriatia taktiež zabránia vzniku baktérií a pachu v obuvi, vďaka UV technológií sušičov. Vstupná chodba Vám ponúka vešiaky na bundy, pod ktorými sa nachádzajú originálne sušiče, vďaka ktorým Vaše veci ostanú vždy suché a predhriate.

Kalendár obsadenosti

Online rezerváciu môžete vykonať na našom profile na portáli MegaUbytovanie.sk alebo cez kontaktný formulár. V kalendári nižišie si overte dostupnosť vami zvoleného termínu.

V prípade vážneho záujmu o niektorí z obsadených / rezervovaných termínov nás neváhajte aj napriek tomu kontaktovať pre prípad, že by sa jednalo o chybu v systéme, prípadne o čerstvé storno rezervácie. Pokiaľ bude termín zarezervovaný, urobíme všetko pre to, aby sme našli náhradný termín pobytu, ktorý Vám bude vyhovovať.