Exclusive line

Prenájom chaty na Martinských holiach v blízkosti svahu lyžiarskeho strediska Martinky

Exclusive line je samostatne užívateľná apartmánova časť chaty MartinSki Mountain house, ktorá pozostáva z prvého poschodia chaty o rozlohe 76m2. Táto priestranná plocha Vám ponúka dve samostatné izby, ktoré sú ladené do Industrial a Rustical dizajnového štýlu, pričom v každej izbe nájdete manželskú posteľ a poschodovú posteľ, čo predstavuje ubytovanie pre 8 osôb. Veľkou prednosťou Exclusive line je okrem dvoch kúpeľní, ktoré prináležia samostatne ku každej izbe, tak aj priestranná obývačka prepojená barovým pultom s kompletne vybavenou kuchyňou o celkovej rozlohe 33m2.

Ikony ubytovanie chata časť Exclusive line
Prenájom chaty na martinských holiach - Martinski Exclusive line

Obývacia izba / Kuchyňa

Obývacie izby a kuchyne disponujú všetkým čo v modernej chate nesmie chýbať. V priestranných obývacích izbách si príjemne oddýchnete pri pozeraní do ohňa v kozube alebo do televízora SMART LCD s možnosťou pozerania YouTube poprípade iných obľúbených internetových programov a aplikácií. Ak máte radi hudbu, tak na spríjemnenie atmosféry môžte využiť sústavu reproduktorov umiestnenú v strope miestností, kde zdrojom môže byť USB, SD – card, FM – rádio, AUX poprípade aj Bluetooth pripojenie z mobilu.

Pri jedálenskom posedení si vychutnáte lahodné pokrmy pripravené v plne vybavenej kuchyni s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou, kávovarom, hriankovačom, umývačkou riadu, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou a vstavaným výčapným zariadením s dvomi pipami na alko a nealko nápoje.

Izba Industrial

Izba Industrial už svojím názvom napovedá použitie Industriálneho dizajnového štýlu, ktorý je charakteristický oživením priemyselných doplnkov a použitím technických vecí a farieb. K výraznému komfortu a pohodliu tejto izby prispieva kúpeľňa, ktorá prislúcha jedine k tejto Industrial izbe a tak si môžte plnými dúškami užívať jedinečnosť tohto štýlu.

Izba Rustical

Izba Rustical, ako izba od ktorej môžete očakávať príjemný pocit pohodlia a útulia, prináša originál starú pálenú tehlu, rustikálnu omietku a masívne hranoly. Rustical izba sa stáva komfortnou vďaka samostatnej kúpeľni, ktorá prislúcha len k tejto izbe, kde najdete úmývadlo zo surového kameňa alebo mosadzný sprchový set spolu s vodovodnou batériou a originálny patinovaný kúpeľňový radiátor.

Kalendár obsadenosti

Online rezerváciu môžete vykonať na našom profile na portáli MegaUbytovanie.sk alebo cez kontaktný formulár. V kalendári nižišie si overte dostupnosť vami zvoleného termínu.

V prípade vážneho záujmu o niektorí z obsadených / rezervovaných termínov nás neváhajte aj napriek tomu kontaktovať pre prípad, že by sa jednalo o chybu v systéme, prípadne o čerstvé storno rezervácie. Pokiaľ bude termín zarezervovaný, urobíme všetko pre to, aby sme našli náhradný termín pobytu, ktorý Vám bude vyhovovať.