Comfort line

Prenájom chaty na Martinských holiach v blízkosti svahu lyžiarskeho strediska Martinky

Comfort line je samostatne užívateľná apartmánova časť chaty MartinSki Mountain house, ktorá pozostáva z podkrovného poschodia o rozlohe 76m2. Táto priestranná plocha Vám ponúka dve samostatné izby, ktoré sú ladené do Luxury a Retro dizajnového štýlu, pričom v každej izbe nájdete manželskú posteľ, poschodovú posteľ s možnosťou výsuvnej prísteľky a tak Comfort line poskytuje ubytovanie pre 10 osôb s prípadnými 2 prísteľkami navyše. Izby majú spoločnú priestrannú kúpeľňu s WC a pre zvýšenie komfortu sa na poschodí nachádza taktiež aj daľšie samostatné WC. Comfort line Vám ponúka spoločenskú miestnosť v podobe obývačky prepojenej s plne vybavenou kuchyňou.

Ikony ubytovanie chata časť Comfort line
Prenájom chaty na martinských holiach - Martinski Comfort line

Obývacia izba / Kuchyňa

Obývacia izba a kuchyňa disponuje všetkým čo v modernej chate nesmie chýbať. V obývacej izbe si príjemne oddýchnete pri pozeraní do ohňa v kozube alebo do televízora SMART LCD s možnosťou pozerania YouTube poprípade iných obľúbených internetových programov a aplikácií. Ak máte radi hudbu, tak na spríjemnenie atmosféry môžte využiť sústavu reproduktorov umiestnených v strope miestností, kde zdrojom môže byť USB, SD – card, FM – rádio, AUX poprípade aj Bluetooth pripojenie z mobilu.

Pri jedálenskom posedení si vychutnáte lahodné pokrmy pripravené v plne vybavenej kuchyni s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou, kávovarom, hriankovačom, umývačkou riadu, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou a mikrovlnnou rúrou.

Izba Luxury

Izba Luxury napovedá použitie farieb a doplnkov v luxusnom štýle, ktorými sú hlavne vínovo červená, zlatá a biela farba. Vínovo červená farba ako jeden z hlavných farebných symbolov luxusu je použitý na príjemnom koberci, kde v kombinácií so zlatou farbou vzniká celistvý súlad farieb charakterizujúci Luxury dizajnérsky štýl.

Izba Retro

Izba Retro použitím pastelových farieb v kombinácií s oblými tvarmi a s retro doplnkami vytvárajú štýl, ktorý bol bežne používaný v 70. rokoch 20 – teho storočia. Podlaha ako prvá nápoveda Retro dizajnérskeho štýlu je ladená do podoby drevených parkiet, na ktorých sa nachádzajú Retro nábytky sfarbené do pastelovo modrej farby. V poslednej rade významným prvkom Retro štýlu je tapeta s hravým vzorom, ktorá je použitá za postelami.

Kúpeľňa

Kúpeľňa Apartmánu Comfot line, spája príjemný pocit tepla a modernej jednoduchosti. Pocit tepla vytvára kombinácia smotanového a silno hnedého orechového obkladu, ktorý v spojení s chrómovými doplnkami dotvára moderný vzhľad. V kúpeľni môžte taktiež očakávať čistotu priestoru, jednoduchosť a komfort v podobe dvoch úmývadiel a vstavaného stropného reproduktora, ktorý Vám umožní užiť si Vaše obľúbené pesničky aj pri sprchovaní.

Kalendár obsadenosti

Online rezerváciu môžete vykonať na našom profile na portáli MegaUbytovanie.sk alebo cez kontaktný formulár. V kalendári nižišie si overte dostupnosť vami zvoleného termínu.

V prípade vážneho záujmu o niektorí z obsadených / rezervovaných termínov nás neváhajte aj napriek tomu kontaktovať pre prípad, že by sa jednalo o chybu v systéme, prípadne o čerstvé storno rezervácie. Pokiaľ bude termín zarezervovaný, urobíme všetko pre to, aby sme našli náhradný termín pobytu, ktorý Vám bude vyhovovať.