MartinSki Mountain house ako celok

Prenájom chaty na Martinských holiach v blízkosti svahu lyžiarskeho strediska Martinky

MartinSki Mountain house ako celok, Vám prináša všetko čo ponúknuť chata dokáže. Tým, že sa jedná o spojenie oboch samostatne užívateľných Apartmánov Exclusive line a Comfort line, môžte plne využiť 4 samostatné izby, jedná sa o Industrial, Rustical, Retro a Luxury štýl dizajnu. Tieto izby spoločne ponúkajú ubytovanie pre 20 osôb, pričom z toho sú 2 prísteľky. Nájdete tu okrem lyžiarne, troch kúpeľní a štyroch toaliet taktiež dve priestranné obývačky s dvomi plne vybavenými kuchyňami. Celková užívateľná plocha celku MartinSki Mountain house je 190 m2, kde je započítaná aj priestranná Herňa, ktorá sa dá využiť taktiež ako úložisko bicyklov alebo iných nadrozmerných vecí.

Ikony ubytovanie celá chata
Prenájom chaty na martinských holiach - Celá chata Martinski

Obývacie izby / Kuchyne

Obývacie izby a kuchyne disponujú všetkým čo v modernej chate nesmie chýbať. V priestranných obývacích izbách si príjemne oddýchnete pri pozeraní do ohňa v kozube alebo do televízora SMART LCD s možnosťou pozerania YouTube poprípade iných obľúbených internetových programov a aplikácií. Ak máte radi hudbu, tak na spríjemnenie atmosféry môžte využiť sústavu reproduktorov umiestnenú v strope miestností, kde zdrojom môže byť USB, SD – card, FM – rádio, AUX poprípade aj Bluetooth pripojenie z mobilu.

Pri jedálenskom posedení si vychutnáte lahodné pokrmy pripravené v plne vybavenej kuchyni s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou, kávovarom, hriankovačom, umývačkou riadu, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou a vstavaným výčapným zariadením s dvomi pipami na alko a nealko nápoje.

Originálne kúpeľne

Originálne kúpeľne Vám okrem vecí potrebných pre riadnu osobnú hygienu ponúkaju aj inšpiráciu v podobe kúpeľní, ktoré sú ladené do Industrial a Rustical štýlu s doplnkami, ktoré zvýraznujú podstatu daného štýlu. V Rustical kúpeľni napríklad nájdete umývadlo vyrobené zo surového kameňa, ktoré nieje len doplnkom ale aj funkčnou časťou kúpeľne.

Izba Industrial

Izba Industrial už svojím názvom napovedá použitie Industriálneho dizajnového štýlu, ktorý je charakteristický oživením priemyselných doplnkov a použitím technických vecí a farieb. K výraznému komfortu a pohodliu tejto izby prispieva kúpeľňa, ktorá prislúcha jedine k tejto Industrial izbe a tak si môžte plnými dúškami užívať jedinečnosť tohto štýlu.

Izba Rustical

Izba Rustical, ako izba od ktorej môžete očakávať príjemný pocit pohodlia a útulia, prináša originál starú pálenú tehlu, rustikálnu omietku a masívne hranoly. Rustical izba sa stáva komfortnou vďaka samostatnej kúpeľni, ktorá prislúcha len k tejto izbe, kde najdete úmývadlo zo surového kameňa alebo mosadzný sprchový set spolu s vodovodnou batériou a originálny patinovaný kúpeľňový radiátor.

Izba Luxury

Izba Luxury napovedá použitie farieb a doplnkov v luxusnom štýle, ktorými sú hlavne vínovo červená, zlatá a biela farba. Vínovo červená farba ako jeden z hlavných farebných symbolov luxusu je použitý na príjemnom koberci so stredne dlhým vlasom, ktorý dodáva okrem farebnej vyladenosti izby taktiež príjemný pocit pri jej užívaní. V kombinácií so zlatou farbou, ktorá sa nachádza za postelami, vzniká celistvý súlad farieb charakterizujúci Luxusný dizajnérsky štýl. Jemným spôsobom dotvárajú štýl taktiež prísteľné lampy, ktoré sú ladené do bielo zlatej farby.

Izba Retro

Izba Retro použitím pastelových farieb v kombinácií s oblými tvarmi a s retro doplnkami vytvárajú štýl, ktorý bol bežne používaný v 70. rokoch 20 – teho storočia. Podlaha ako prvá nápoveda Retro dizajnérskeho štýlu je ladená do podoby drevených parkiet, na ktorých sa nachádzajú Retro nábytky sfarbené do pastelovo modrej farby. Strop izby je vhodne doplnený o charakteristické Retro lampy, ktoré nielen svojím tvarom ale aj svojím svetlom vyžarujúcim teplú farbu, vytvárajú pohodu a útulie. V poslednej rade významným prvkom Retro štýlu je tapeta s hravým vzorom, ktorá je použitá za postelami.

Lyžiareň & Chodba

Lyžiareň & Chodba dotvára v MartinSki Mountain house pocit komfortu a pohodlia najmä vďaka primerane veľkej lyžiarni, ktorá poskytuje dostatočný priestor a úložné kapacity vešiakov na lyže. Na bočných stenách lyžiarne sa nachádza množštvo párov sušičov lyžiarok / topánok, ktoré okrem tepelného vyhriatia taktiež zabránia vzniku baktérií a pachu v obuvi, vďaka UV technológií sušičov. Hlavná vstupná chodba Vám ponúka okrem svojho primerane veľkého priestoru taktiež aj množstvo vešiakov na bundy, pod ktorými sa nachádzajú originálne sušiče, vďaka ktorým Vaše veci ostanú vždy suché a predhriate.

Kalendár obsadenosti

Online rezerváciu môžete vykonať na našom profile na portáli MegaUbytovanie.sk alebo cez kontaktný formulár. V kalendári nižišie si overte dostupnosť vami zvoleného termínu.

V prípade vážneho záujmu o niektorí z obsadených / rezervovaných termínov nás neváhajte aj napriek tomu kontaktovať pre prípad, že by sa jednalo o chybu v systéme, prípadne o čerstvé storno rezervácie. Pokiaľ bude termín zarezervovaný, urobíme všetko pre to, aby sme našli náhradný termín pobytu, ktorý Vám bude vyhovovať.